Pátek, 21 června
Shadow

Kapela ON FIRE vsadila na osvědčenou spolupráci a opět nahrála singl s Lukášem Pavlíkem

Spread the love

Pop-rocková parta, která si zahrála například na festivalu Živá ulice v Plzni, Farák festu či na festivalu UNITED a dostala se do finále soutěže studentských kapel na pražském Majálesu se na pódia, kromě jejich stálic Nejsi v tom sám a Slunce už vyšlo, vrhne s další pop/rockovou/punkovou jízdou!
 
Bolest učí nás se ptát
Píseň Nejsme si cizí je o tom, když láska a vztahy bolí. Věříme, že je tu nespočet dalších lidí, kteří prožívají podobné příběhy jako my, a proto jim píseň může mluvit z duše. Nejsme si cizí je může potkat i v jiných každodenních situacích, které je trápí, ať už je to např. zdraví, sebehodnota nebo sebeurčení. Nebojme se
tedy prožít si i ty naše bolavé emoce, protože i díky nim, věřím, nakonec můžeme najít naději a kuráž do našeho života. Někdy se zkrátka cítíme jak v tunelu plném pouhé tmy, ale na konci něj je přeci vždycky světlo.“ říká frontman kapely Jan Duchoslav.

ON FIRE potvrzuje svůj současný žánrový směr
Původně akustickou baladu jsme během nahrávání s Lukym přetvořili v melancholickou ale energií nabitou píseň, kde se střetává rockový základ s modernějšími prvky. Pro mě je to song o bolesti, které se v lásce nevyhneme a která občas přetrvá na nepříjemně dlouhou dobu. Na druhou stranu nás může i
pozitivně formovat.“ dodává kytarista a kapelník Daniel Mihatsch.

Křest singlu 12. 12. v Klubu FAMU
Kapela ON FIRE se chystá nový singl Nejsme si cizí pokřtít 12. 12. od 19:30 v Klubu FAMU. Kapela připravuje večer plný hudby, během kterého zahraje veškerou svoji dosavadní tvorbu. Diváci se také mohou těšit na předkapelu Late Mayday a DEYNYELA, který se postará o DJ set. Oba interpreti podpoří tento celovečerní hudební zážitek.

Osvědčená spolupráce se zkušeným
K novému singlu si kapela ON FIRE přizvala zkušenou posilu. Tou je Lukáš Pavlík, člen jedné z nejúspěšnějších českých kapel Chinaski, který stojí za produkcí singlu a jeho zvukovým masteringem. „Kluky jsem už znal z předchozí spolupráce a těšil se na jejich další song… Nahrávání bylo rozhodně posunutější, věděli jsme, kam to chceme dotlačit a z výsledku mám radost! Všichni z kapely mají muzikantský cit a společná energie je z nahrávky slyšet.” říká Lukáš Pavlík.