Čtvrtek, 13 června
Shadow

Kamila Nývltová ukončila půst lásky

Spread the love

Tříletý vztah Kamily Nývltové s tanečníkem je dávno minulostí. Od té doby se spíše vyskytovala na veřejnosti ve společnosti přátel a kolegů, např. s Josefem Vojtkem, Marianem Vojtkem, Danem Hůlkou, se kterým jí často lidé přisuzovali milostný vztah.
„Někteří lidé okolo mě, mi stále mé kolegy podstrkují. Neříkám, že chlapi jako je Dan Hůlka, Pepa Vágner a další nejsou krásní a fajn. Ale my jsme opravdu jen přátelé. Chodíme spolu do práce, hrajeme milence v muzikálech, to ale neznamená, že jsme milenci i v reálném životě,“ říká s úsměvem Kamila.

Ale že si skutečně s láskou stále zahrává, je patrné, protože se rozhodla své kolegiální lásky veřejně přiznat na svém zcela novém CD „Moje lásky“, které vyšlo v listopadu. Na tomto albu Kamila zpívá duety se svými hudebními láskami. S Josefem Vojtkem, který jí na CD napsal hned tři skladby, s Leonou Machálkovou, ke které vzhlížela Kamila již od dětství, dále s Michalem Davidem, Olgou Lounovou, Vildou Čokem, Michaelou Gemrotovou nebo Marianem Vojtkem. Kamila jako správná patronka pěvecké soutěže ČESKO ZPÍVÁ si také vybrala na duet zástupce z řad soutěžících, malou talentovanou slečnu Ines Ben Ahmed, která j i připomíná sama sebe, když jí bylo 9 let začínala zpívat. Perličkou je niterná píseň s otcem Kamily Leošem Nývltem, který je skvělý zpěvák a muzikant. A Kamila je celá po tatínkovi.
„Taťka je úžasný zpěvák, před mnoha lety byl na jediné u nás v té době populární pěvecké soutěži a tam vyhrál druhé místo! Tenkrát to byl velký úspěch a písničku mu na míru napsal sám Lešek Semelka, který byl tehdy jedním z nejuznávanějších muzikantů. Taťka dodnes aktivně hraje a zpívá, má i svoji kapelu Geny, ve které jsem já vlastně vyrostla a naučila se zpívat s živou hudbou, dodává zpěvačka.
A zatímco podzim mnoho lidí spíše uspává, jsou unavení a nechce se jim nic moc dělat a radši by odpočívali, tak Kamila to má opačně. Jak sama přiznává, na pasivitu prostě není čas. „Čekají mě dva náročné měsíce, křest CD, adventní koncerty, různá vánoční vystoupení a v lednu hned novoroční koncerty a plesy. Do toho hraji v divadlech. Abych to vše ustála, nastolila jsem si tvrdý režim, jím zdravě a pravidelně, sportuji, teď dokonce i boxuji, abych měla kondičku. A abych vypadala k světu, stará se o mě klinika Yes Visage, kde mi nyní pečují o vlasy, nehty… Prostě o celkovou moji pohodu a spokojenost,“ prozradila Kamila, na které je spokojenost opravdu vidět.

Foto: Jan Tůma / Petra Kropáčová