Čtvrtek, 25 července
Shadow

Horkýže Slíže slaví 25 let na hudební scéně

Spread the love

Horkýže Slíže slaví 25 let na hudební scéně. Jako lehkou rozcvičku na rok plný oslav a překvapení si naordinovali jarní klubové turné napříč českými a moravskými městy. Symbolicky to bude 25 zastávek, od Klatov až po Karvinou. Mezi 1. březnem a 28. dubnem to parta pankáčských mistrů absurdní nadsázky ze slovenské Nitry opět rozpálí na plný plyn. „Jsem moc rád, že můžeme s Kukem, Sabotérem, Doktorem a Vandalem oslavit jejich pětadvacetiny,” říká Petr Fořt, který stojí nejen za tímto turné, ale i za celou úspěšnou kariérou kapely v České republice, a dodává: „Více než třetina jarních koncertů už je vyprodána, z čehož máme velkou radost. Je možné, že fanoušky čeká ještě nějaké malé překvapení na podzim.”

Vyprodány jsou již všechny koncerty v Praze a Brně, dále také v Dobříši, ve Valašském Meziříčí, Ostravě, Třinci a Olomouci. Posledních pár vstupenek je stále k dispozici na koncerty ve Frýdku-Místku, Berouně, Karviné, Kutné Hoře, Klatovech, Kadani, Jaroměři, Rychnově nad Kněžnou, Litvnínově, Litomyšli, Havlíčkově Brodě, Krnově, Zlíně, Letovicích, Českých Budějovicích a Karlových Varech. Vstupenky v ceně 250 Kč + poplatky je možné zakoupit na www.goout.cz.

Nitranská kapela Horkýže Slíže, která oslaví v roce 2017 čtvrtstoletí, si během své hudební kariéry vybudovala na Slovensku i v České republice neotřesitelnou pozici. Na svých štacích vyprodává kluby, kulturní domy i sportovní haly. Slíže se staly oblíbenou festivalovou stálicí napříč oběma republikami, odehrály přes 2000 koncertů, vydaly 15 alb, na Youtube mají přes 100 miliónů shlédnutí, na facebookovém profilu 200 000 fanoušků a v aktuální anketě Slavík byli diváky oceněni jako druhá nejoblíbenější slovenská kapela.

 

St 1. 3.  Brno, Fléda (vyprodáno)

Čt 2. 3.  Brno, Fléda (vyprodáno)

Pá 3. 3. Frýdek-Místek, Klub Stoun

So 4. 3. Valašské Meziříčí, M klub (vyprodáno)

St 8. 3. Praha, Lucerna Music Bar (vyprodáno)

Čt 9. 3. Praha,  Lucerna Music Bar (vyprodáno)

Pá 10. 3. Dobříš, Kulturní dům (vyprodáno)

So 11. 3. Beroun, Sál České pojišťovny

Čt 16. 3. Ostrava, Garage Club (vyprodáno)

Pá 17. 3. Karviná, Rockový club Harlekýn

So 18. 3. Třinec, Tesla Music Club (vyprodáno)

Čt 23. 3. Kutná Hora, Česká 1 Music club (vyprodáno)

Pá 24. 3. Klatovy, Music club U Košile

So 25. 3. Kadaň, KZ Orfeum

St 29. 3. Olomouc, U-klub (vyprodáno)

Čt 30. 3. Jaroměř, Bastion No. 35

Pá 31. 3. Rychnov nad Kněžnou, Dance pivovar

So 1. 4. Litvínov, Attic music club

Pá 7. 4. Litomyšl klub Kotelna

So 8. 4. Havlíčkův Brod Klub Oko

Čt 13. 4. Krnov Kofola Music Club

Pá 14. 4. Zlín Masters Of Rock Café