Čtvrtek, 20 června
Shadow

Eva Perkausová v Playboy pro Kapku naděje

Spread the love
Moderátorka úspěšného livestylového pořadu Eva Perkausová nafotila pro českou mutaci pánského časopisu Playboy titulní stánku i kalendář pro rok 2018.
„Jelikož se jednalo o focení titulní stránky časopisu Playboy, chvíli jsem váhala. Poté, co jsem se dozvěděla, že Playboy nově spadá do “rodiny” Prima FTV, což je má domovská stanice, rozhodla jsem se nabídku přijmout. S celým realizačním týmem jsme spojili síly a vytvořili novou éru tohoto kultovního časopisu. “Sexy, sofistikovaná, ale zároveň záhadná “ tak zní celý koncept nejen tohoto časopisu, ale také kalendáře pro rok 2018, jehož výtěžek půjde na nadaci Kapky naděje pro onkologicky nemocné děti“ upřesnila Eva Perkausová, proč podruhé nafotila fotky pro tento světoznámý pánský časopis.
Jak se záměr povedl, jsme měli možnost posoudit na křtu, který proběhl v předvánočním čase v pražském Buddha Baru. Kmotrem časopisu se stal mimo jiné i Saša Jány a kromě něj časopis i kalendář pokřtili i Eva Perkausová, Vlado Olexa a Mirek Šimůnek s Petrem Vágnerem, kteří tento pohodový čas moderovali.
Mezi přítomnými hosty byli i ředitelka Kapky naděje Vendula Svobodová Pizingerová, Andrea Bezděková, Monika Leová, Petr Jákl, Roman Šebrle, Laďka Něrgešová, Eva Burešová a Jan Muhlfeit.