Pondělí, 20 května
Shadow

Ester Ledecká premiéru Avengers: Infinity War nestihla

Spread the love
Ve čtvrtek do českých kin vstoupil přelomový film z komiksové dílny Marvel s názvem Avengers: Infinity Was. Proč přelomový? Je to první film od Marvela, který byl rozdělen na dvě části. První část si mohou diváci v kinech vychutnat již nyní a sledovat tak jak se rozvine zápas všech marvelovských komiksových hrdinů za záchranu světa proti velkému zlu se jménem Thanos. Ale na to jak zápas dopadne si budou muset počkat do příštího roku.

Slavnostní premiéra první části proběhla poslední dubnovou středu v pražském multiplexu CineStar Anděl a mezi spoustou premiérových hostí byli i zpěvačka Tonya Graves se syny, hudebník Michal Dvořák se svou půvabnou manželkou Lucií Kvasnicovou DJ Luccou a syny. Také herec Tomáš Matonoha vyrazil na tuto premiéru se synem. Samozřejmě nemohla chybět jedna z největších komiksových fanynek Monika Leová, která přišla na premiéru se svým přítelem Martinem Košínem.

Přítomní fotografové a novináři byli zklamáni, protože na premiéru měla přijít naše dvojnásobná olympijská vítězka z poslední zimní olympiády Ester Ledecká, ale povinnosti jí v tom zabránily.