Neděle, 14 července
Shadow

Cocotte Minute představují nový videoklip: Shoř teď

Spread the love

Cocotte Minute představují nový videoklip z aktuálního EP Veď mě s názvem Shoř teď. Skladba je jedním z nejryzejších počinů autorské dvojice Zeller, Czendal, který v sobě elegantně mísí kořeny i aktuální vyzrálost kapely. Jde o další ze skvělých Zellerových textů plných sugesce, mrazivé upřímnosti a elegantní práce se slovy na pozadí svébytné Czendálovy hudby postavené na originálních, poutavých a mnohdy až nečekaných postupech. Vše samozřejmě s typickou energií a přímočarou rytmikou tak typickou pro Cocotte Minute. 

Cocotte Minute jsou proslaveni především svými energickými koncerty, a právě proto se rozhodli přenést ji i do nového videa.

Po výpravném klipu ke Králům koruny si Cocotte minute pro novinku zvolili mnohem přímější cestu.

Video natočili na beznadějně vyprodaném pražském koncertě v Paláci Akropolis, závěrečném koncertu jejich loňského samostatného turné Veď mě!.

„Chceme našim fanouškům vrátit jejich podporu a oddanost, tak jsme se rozhodli natočit klip na koncertě v Akropolis, aby se stali jeho součástí. Dáváme jim tak jasně najevo, jak moc jsou pro nás důležití. Klip je obrazem naší vzájemné soudržnosti,“ dodává Czendál.