Pondělí, 20 května
Shadow

Bára Mottlová slavila narozeniny s Valerianem

Spread the love
Předposlední červencový čtvrtek vtrhl do českých kin Luc Bresson se svým dlouho očekávaným filmem Valerian a město tisíce planet a na nás divácích je teď k zhodnocení, zda tato novinka z oblasti Sci-Fi překoná kultovní Bressonův Pátý element, který letos slaví 20 let od premiéry.
Budeme zkoumat, zda v pozici hlavní hrdinky bude Caru Delevingne více sexy než Milla Jovovich, jak si obstojí Dane DeHaan se srovnání s Bruce Willisem, a hlavně zda se budeme bavit alespoň stejně jako při Pátém elementu a v jak se nám ve filmu bude líbit Rihanna.
Mezi prvními, kteří mohli u nás tento film vidět, byli návštěvníci VIP premiéry, která v pražském multiplexu CinemaCity Smíchov proběhla dva dny před oficiálním uvedením ve formátu 4DX.
Mezi dobře bavícími se návštěvníky VIP Premiéry byli i Yemi A.D, Jan Kopečný, Sámer Issa, Petr Vojnar, Patricie Solaříková, Marek Fyčák, Bára Seidlová, Genny Ciatti, Štěpánka Fingerhutová, Kateřina Pechová, Jan Charous, Eva Decastelo, Denise Pfauserová, Alena Doláková, Linda Finková, Veronika Procházková, Andrea Kabická, Michaela Hávová, Petr Říbal, Jakub Kohák a Bára Mottlová, která zrovna v ten den slavila své narozeniny.