Shadow

Štítek: Hana Kašparová

Petra Neuvirthová se stala Czech & Slovak PhotoGirl 2017

CELEBRITY, DÍVKY, FOTOREPORTY, TOP MIX
Poslední zářijový pátek patřil v pražském café restaurantu Střelecký ostrov finálovému klání letošního ročníku soutěže Czech & Slovak PhotoGirl 2017. Vítězkou se stala sličná sestra našeho hokejového brankáře Michala Neuvirtha Petra, která finálem prošla "sportovní terminologií řečeno" start cíl, protože jí bylo přiděleno číslo 1. Druhé místo a titul Czech & Slovak 1. VícePhotoGirl získala Markéta Mácová a na třetí místě byla vyhlášena Martina Malinová. Dále byly rozdány tituly sympatie. U publika vyhrála a titul Czech&Slovak PhotoGirl Public získala Mary Aušová. Porota, ve které byl i Jan Saudek, Michal Viewegh, Robert Vano, Helena Vondráčková a Luboš Xaver Veselý, dala svůj titul Czech & Slovak PhotoGirl Sympatie nejstarší účastnici finále Haně Kašparové. Cel...