Pátek, 24 května
Shadow

Zpěvačka Goldová nakukovala pod tričko Báře Mottlové

Spread the love
Když se řekne láska nebeská, většina z nás si představí známý film, nebo zkrátka lásku, která je životní. Taková láska pojí i Gabi Goldovou a Dagmar Světlovskou, ovšem láska nevzklíčila mezi nimy. Dagmar svou životní lásku poznala v náruči Karla Kryla a po letech zavzpomínala na společné intimní okamžiky v knize „Tajemství Karla Kryla“, Gabi pojmenovala své album „Láska Nebeská“ a protože obě dámy jsou kamarádky, bylo nasnadě, aby svá díla pokřtily dohromady.
Gabi nám rovnou prozradila, že chystá spolupráci s Bárou Mottlovou, ale detaily si prozatím nechává pro sebe. Nicméně už teď je vidět, že obě dámy jsou sehrané na jedničku a mají stejný smysl pro humor. Ze společné fotky se během pár vteřin stalo poměřování velikosti hrudníku, a protože Bára byla zahalenější, Gabi se nezdráhala trochu jí odhrnout tílko a mrknout, co pod ním skrývá za poklady. Nakonec vyhodnotily, že síly, tedy velikosti jsou na obou stranách vyrovnané, což potvrdili i přítomní pánové, kteří jen obdivně přihlíželi. „Jsem ráda, že jsem desku mohla pokřtít společně s Dagmar, protože nás pojí dlouholeté přátelství, kterého si nesmírně vážím. Stejně tak se těším na spolupráci s Bárou, krom toho, že je to krásná žena, tak cítím, že jsme na stejné vlně a máte se na co těšit!“ Usmívá se Gábi.
Křest si samozřejmě nenechaly ujít ani další VIP tváře. Po letech jsme na veřejnosti potkali Jana Vodňanského, Marthu Elefteriadu nebo Felixe Slováčka, přes vážný zdravotní stav dorazil i Aleš Brichta. Ačkoli Aleš popřál desce mnoho úspěchů s úsměvem na tváři a Gabi jej pojí dlouholeté přátelství a její práci fandí, bylo vidět, že jej stál mnoho přemáhání každý pohyb a chůze do schodů pro něho byla takřka nadlidský výkon.