Sobota, 22 června
Shadow

SEDMNÁCTILETÁ KAYA VYDÁVÁ DEBUTOVÉ EP POKŘTÍ HO NA STŘELECKÉM OSTROVĚ

Spread the love

Kaya je nejmladší česká interpretka, jejíž tvář byla umístěna na ikonickou obří billboardovou plochu na Times Square v New Yorku! Stále teenagerka, která svými singly ukázala, že tuhle poctu nezískala náhodou. Aktuální nový singl „Last Time That We Spoke“ ukazuje ohromný talent, kterým Kaya disponuje. Současný zvuk a křehké pojetí zaujme okamžitě! Nyní vydává debutové EP, které pokřtí 6. června v rámci Headliner Pontonů na Střeleckém ostrově.

Teprve sedmnáctiletá Kaya má za sebou tři singly a v loňském roce debutovala. Přesto si ji platforma Spotify vybrala jako tvář pro dvě mezinárodní kampaně a držela se na předních příčkách playlistů. Tento obrovský úspěch posunul začínající umělkyni, vydávající na labelu Tranzistor, mezi zásadní objevy české hudební scény.


Debutové EP s názvem I Am Supposed To Be Sad je autorskou výpovědí mladé skladatelky, která se sama doprovází na klavír a věnuje se i hudební produkci. K té si přizvala osvědčené producentské duo Reginalda a Davida Kandlera, se kterými spolupracovala na předchozích singlech.


„Mé nové EP je o tlacích z okolí, co v něm člověk uslyší, je ale na něm. Nenutím nikomu přesný příběh, proto si při poslechu každý ideálně vytvoří ten svůj. Chtěla bych, aby si v písních každý našel svou část, která mu bude blízká a díky které se k písničkám bude vracet,“ říká zpěvačka Kaya.