Pátek, 21 června
Shadow

Hledá se Česká Miss 2017 – briefing před startem

Spread the love
Česká Miss pod vedením Martina Ditmara a Evy Čerešňákové plánuje návrat na televizní obrazovky. Nové vedení aktivně jedná o finální podobě spolupráce s FTV Prima a je aktuální zájem obou stran se dohodnout. Finálový večer České Miss 2017 by se tak měl vysílat v přímém přenosu. V rámci nového konceptu soutěže budou do projektu zapojeni odborníci z nejrůznějších oborů a jedním z nich bude i topmodelka Simona Krainová.
„Jsme potěšeni, že nový koncept soutěže Česká Miss 2017 vedení FTV Prima zaujal a finalizujeme rozsah a detaily spolupráce. Věříme, že nové pojetí soutěže krásy, kdy hledáme skutečnou osobnost, diváky u televizních obrazovek upoutá, ale zároveň rozšíříme komunikační kanály a sdílení průběžné cesty dívek i na online media,“ uvedl k plánované spolupráci na tiskové konferenci před startem castingů Martin Ditmar, předseda představenstva společnosti Miss Events.
Mezi odborníky spolupracující Českou Miss 2017 bude, kromě Simony Krainové i specialistka na sociální sítě Michaela Derynková – organizátorka úspěšné ankety Czech Blog Awards, majitelka agentury BLOG MÉDIA, jejíž doménou jsou sociální média, on-line komunikace. Kvalitně a vyváženě se stravovat za pomoci moderní aplikace DetoxMe zaměřené na zdravý životní styl dívky naučí Ivana Bednářová Castvajová, zakladatelka mezinárodního projektu Potraviny bez zbytečné chemie a Pestrá strava.
Aktuální ročník soutěže Česká Miss, jehož tématem je Zdraví, Krása, Voda, se od všech předchozích výrazně odlišuje. Nový celoroční koncept je zaměřený především na online, partnery a charitu s nádechem reality show. Finalistky budou úzce spolupracovat i s několika charitativními programy a společnostmi. My bychom chtěli vyzdvihnout obecně prospěšnou společnost La Sophia, která se již téměř 12 let na různých úrovních věnuje charitativním aktivitám zaměřeným na pomoc opuštěným dětem. Spíše než na momentální pomoc se La Sophia zaměřuje na budoucnost těchto dětí. Cílem obecně prospěšné společnosti je podporovat vzdělání u hudebně a sportovně talentovaných dětí z dětských domovů a sociálně znevýhodněných rodin. Zakladatelkou a předsedkyní správní rady La Sophia je Yvetta Blanarovičová, která byla přítomna i na tiskové konferenci.


Foto: Václav Tměj a Petr Bureš