Shadow

Štítek: Naomi Ósaková

Petra Kvitová na Ósakovou nestačila, třetí grandslamový titul unikl o vlásek

CELEBRITY, SPORT
Český národ prožíval krásné tenisové okamžiky Petry Kvitové na Australian Open, kde se probojovala až do finále. Finálový zápas tenistky Petry Kvitové a Japonky Naomi Ósakové byl plný zvratů, krásných výměn a napjatých okamžiků. V prvním setu Kvitová prohrávala 6:7, ve druhém setu sebrala svoje síly a ukázala velkou bojovnost. Japonku Ósakovou zcela psychicky rozložila a dokázala vyrovnat stav utkání. O přestávce opustila zdrcená Ósaková kurty a odebrala se do šatny, kde nabrala sílu na třetí set, který dotáhla do vítězného konce. Tenistka Petra Kvitová, dvojnásobná vítězka Wimbledonu tak ve finále úvodního grandslamu sezony podlehla 6:7, 7:5 a 4:6 jednadvacetileté Japonce Naomi Ósakaové, které se poprvé stane nejlepší hráčkou žebříčku WTA. Kvitová hrála o grandslamový vavřín potřetí...