Shadow

Štítek: adidas Běh pro ženy

Nejrychlejší misskou na 5 km je Eva Čerešňáková

DÍVKY, FOTOREPORTY, SPORT
V rámci letošního ročníku Birell Grand Prix Praha 2017, který se pravidelně koná druhou sobotu v měsíci září, probíhá i adidas Běh pro ženy. V 18 hodin na trať vyrazilo více než 1600 žen, aby co nejrychleji zdolali 5 km trať, která byla vedena od Obecního domu, Revoluční třídou po vltavském nábřeží zpět k Obecnímu domu. Nejrychleji tuto trať proběhla Barbora Jíšová z týmu Elven run team v čase 17 minut 56 vteřin. Mezi závodnicemi byly tradičně i vítězky a finalistky soutěží České Miss Andrea Kaloudová, Eva Čerešňáková, Tereza Skoumalová, Andrea Hávová doplněné moderátorkou Zorkou Hejdovou a letošní finalistky České Miss 2017. Dívky se v konkurenci běžkyň neztratily, kdy nejrychleji do cíle doběhla Eva Čerešňáková na 58 místě 21 míst před Terezou Skoumalovou. Z letošních finalistek České...