Soutěž s veletrhem World of Beauty

24. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2017 PODZIM, opět v moderních halách areálu PVA EXPO PRAHA – LETŇANY v poprázdninovém týdnu 8. a 9. září 2017

Pro očekávaných dvacet tisíc návštěvníků nabídne své novinky i tradiční výrobky téměř 350 vystavovatelů zastupujících několik set známých a prestižních značek profesionální kosmetiky s přípravky pro wellness, spa a lázeňskou a hotelovou péči i výrobky pro finální spotřebitele.

Anti-aging péče, péče o ruce a nohy, masáže, relaxace, regenerace
V několika saloncích i na hlavním pódiu bude probíhat program věnovaný zkrášlovacím metodám a anti-aging péči, aromaterapii, relaxaci, regeneraci, metodám alternativní péče o zdraví i vzdělávání v těchto oblastech. Veletrh nabízí návštěvníkům nejen inspiraci, ale i poradenství a prevenci: nejlepší odborníci budou připraveni zodpovědět dotazy a poskytnout praktické rady pro pěstění půvabu i zdravý životní styl.

Program bude věnován i dalším „beauty“ oborům zabývajícím se péčí o vlasy, ruce, nehty i nohy. Partnery pro odbornou spolupráci jsou největší oborová sdružení, jako Unie kosmetiček, Česká podiatrická společnost, Česká asociace wellness, Asociace pracovníků v regeneraci, Asociace českých aromaterapeutů, Česká aromaterapeutická společnost, Asociace saunerů, sdružení pro kosmetiku „PROKOS“ a řada dalších specialistů, odborných časopisů i dalších médií.

Spolupráce se zahraničím
Na veletrzích jsou stále více prezentovány výrobky ze zahraničí, hojně pak přípravky německé, slovenské a italské provenience. Komerční sekce ambasády USA bude prezentovat řadu kvalitních amerických značek hledajících své zástupce v České republice i v Evropě.

Trendy v líčení, účesech, odívání – look 2017/2018
Nejznámější kosmetické značky a trendy budou předvedeny již tradičně v podání předních vizážistů – Pavla Bauera, Štěpánky Podroužkové, na pódiu završí úspěšné kadeřnické show tým Honzy Hlaváčka a Martina Loužeckého, Romana Topinková, Honza Špilar. Nebudou chybět mladí designéři či škola indického tance. Velkou oblibu si získaly módní přehlídky v podání českých miss a dalších známých tváří showbyznysu za účasti předních návrhářů, butiků a oděvních značek.

Odpovězte na soutěžní otázku

Na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 8. a 9. září 2017 v PVA Expo Praha – Letňany, se uskuteční finále Mistrovství ČR v make-upu. Jaké je téma soutěže?

  1. a) Blue Dahlia
  2. b) Violet revolution
  3. c) Candy girl

Co můžete vyhrát?

Tři výherci získají krásný kosmetický balíček a  2x VIP vstupenku na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA  2017

Kosmetické balíčky budou výhercům předány přímo na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA. K tomuto účelu bude sloužit PRESS stánek.

Vstupenky budou zaslané elektronickou poštou den před zahájením veletrhu.

Nápovědu hledejte na www.worldofbeauty.cz

 

Bezpečnostní kód::
security code
Prosím, zadejte bezpečnostní kód:

- Odeslat -
Please follow and like us:
Facebook
Facebook
GOOGLE
TWITTER
SHARE
LINKEDIN