Kateřina Mátlová se skvěle bavila. Kdo za to může?

Sexy zpěvačka s vizáží Kylie Minogue moc času v rodném Česku netráví. Tentokrát ale udělala výjimku, a dokonce si vyrazila s přítelem za zábavou. Na pražském vystoupení swingové kapely Original Vintage Orchestra se náramně bavila a vypadá to, že se s frontmanem kapely Petrem Kroutilem domluvila i na bližší spolupráci. Že by se Kate Mátl, která spolupracuje s takovými hvězdami jako je světoznámý DJ BOBO vrhla se do nového projektu v českém rybníčků?

Kateřina Mátlová se prosadila v pop music hlavně v zahraničí. Přesto nezapomíná na české kolegy a jakmile se dozvěděla o vystoupení swingového big bandu v pražském klubu Lávka, hned se přišla podívat. S kapelníkem Kroutilem se Kate zná již z minulosti a také Jiří Vejdělek, který celou show režíruje i moderuje je jejím oblíbencem.
U swingových coverů známých písní od Michaela Jacksona, Amy Winehouse nebo Pharrella Williamse se kráska neskutečně bavila. Jakmile se na pódiu objevil tajný host kapely, František Nedvěd ml. a hudebníci spustili známou píseň bratrů Nedvědů „Stánky“ ve swingovém pojetí, zvedla se ze židle nejen Mátlová, ale i zbytek sálu. Poté, co si známá zpěvačka užila vystoupení a vše si sama důkladně nafotila, zapózovala fotografům s Kroutilem i Vejdělkem. „Byl to skvělý zážitek, moc jsem si to užila a strašně ráda bych si s touhle partou jednou sama zazpívala,“ nechala se slyšet Kate.

Uvidíme, co na to kapela. Ta se na popud diváků čím dál tím více zaměřuje na předělávky českých písní do swingové podoby. Po ohromném úspěchu s písní Pražákum těm je tu hej od skupiny Pražský výběr a nynější úpravy Stánků od Nedvědů se chystají na jeden z nejúspěšnějších songů legendárních Kabátů, cover písně Pohoda. Jak tohle celé dopadne je ve hvězdách, třeba těch z písně Couting Stars od OneRepublic, kterou Original Vintage Orchestra už také upravil do rytmu swingu.

2 komentáře: „Kateřina Mátlová se skvěle bavila. Kdo za to může?

 • 24.6.2017 (2:24)
  Permalink

  Paragraph writing is also a fun, if you know then you can write or else it is difficult to write.
  [url=http://www.tailorandkelle.com/England-fotbollstrojor-barn-p-862536.cfm]billiga barnkläder från england[/url]

 • 26.6.2017 (6:46)
  Permalink

  TaneshaSv Chelsea DorrisNil
  LatonyaCh Wales ZulmaRixa
  QSIAlicia Everton Claudette
  ShawneeCo Schalke 04 MalloryGr
  KristianJ Portugal RaymundoB
  LillaNewc Nederlanderna KayleneSn
  DarnellNo Seattle Sounders FrancisDo
  VeolaFore Chelsea WilmaFarr
  BernardoL Mexico BelindaLe
  Francesca Barcelona ArdisMcCa
  KassieWad Paris Saint Germain CarleyKvw
  Johnnietn Bayern Munchen ZulmaSymo
  ALWJeanne Frankrike DakotatxY
  BritneyMw Everton Alexandra
  RebbecaBx Manchester City KirkGrive

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.